KONST / Litografier / Litografi 12285037
nr 1228 5037
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Litografi, "Absalon". Signerad, numrerad 19/100. Motivet: 33x44 cm
Utrop:
500 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:57:33
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt